sobota 4. října 2014

A, B, J, ? ...

Tak se opět po delší době hlásím a musím říct, že letošní prázdniny zahájeny Chorvatskem a končeny koncertem Blinků v Praze (bezkonkurenčním) a Natsuconem jsem si opravdu užila. Utekly však neskutečnou rychlostí a já už měsíc sedím ve škole. Nemůžu říct, že se nudím...
Krom učení mě zaměstnává Piškotek i taneční. Věděla jsem, že to bude těžké, ale že mi to (mimo jednoho tance) půjde, jsem opravdu nečekala. A užívám si to, opravdu, každý tanec, který se mi daří mě těší :) ... Zajímavé bylo pozorovat ostatní, když jsem přišla první lekci ve fialkových retro šatech s vílami a mašlí v pase. Já se zase divila, nad krátkými a ještě kratšími sukněmi spolutanečnic. Byly to takové ty šaty, co vypadají jako elastická roura bez nápadu, opravdu by mě zajímalo, co na tom stojí ty peníze, ale co už. Ať si chodí v čem chtějí. :) ... (Slečny na to časem přišly a dalších lekcích se tyto "šaty" objevovaly méně a méně)
Piškotek se po prázdninách přestěhoval zpět do Olomouce a  začíná mu volnější režim. Během prázdnin toho ovšem zvládl tolik, co za celý rok. Skákal ve volnosti, přešel mi celý parkur v kuse a zvládl i vyjížďku bez dalšího koně. S příchodem podzimu se však vrací čertík pokušitel. Ano, už jsem se proletěla :DA mám i překvapení :3 ... Dlouho jsem uvažovala, zda ano, či ne, ale vyhrála touha po onom dokonalém, a tak očekávám příchod BJD. Bude malý, ale šikovný! A když říkám malý, tak opravdu malý, 21 cm - Andy od Migidoll. Mají velice přijatelnou čekací lhůtu a já jsem velice nedočkavá, pokud se jedná o něco takového :D ... Jméno zatím neprozradím, i když ho pár lidiček ví, ale později napíšu článek jen o něm a o box opening také nikoho neošidím.
Mimochodem, vřele Migidoll doporučuji, domluva je skvělá, odepíší v nejkratší možné době, mají neskutečnou trpělivost s angličtinou (jsem češtin i v angličtině) a odpoví na vše. Zatím jsem maximálně spokojená. Uvidíme ještě, jak dorazí a hodlám řádně zdokumentovat krabici, jelikož mě zajímalo, jak bude vypadat, v čem bude zabalený a nikde to nemůžu najít. Nevadí, obohatíme internet o další zajímavost :)
Konečně vím, jaké to je, čekat na ono vysněné. Šílené! Problém je v tom, že mi pomalu, ale jistě docházejí odstřižky látek, ze kterých bych mohla tvořit...


Malá ochutnávka :3
Páp, nemáte zač ...

1 komentář:

  1. Mě osobně mrzí, že v době kdy jsem měla taneční kurz já, jsem ještě o Lolitě nevěděla ani fň (Pet-chan, která s tím v ČR přišla jako první, jsem poznala až rok poté a s Lolitou mě seznámila ještě později). :( Ty široké sukně a některé styly by vypadaly nádherně. :) (navíc v dobách Rock n Rollu se tančilo právě v širokých sukních :D)

    Piškotka zdravím a přeju mu ať se mu daří. ^^ A u tebe doufám, že po "proletění" nemáš moc modřin. :D

    A post k BJD se těším. :) Sama bych si tyhle panenky nikdy nepořídila, ale hrozně ráda čtu články na tohle téma, zvlášť jak dostane jméno, nové oblečení a vlastní příběh. :)

    OdpovědětVymazat