čtvrtek 5. září 2013

Nová škola ... všude beton

Jak už jsem jednou psala, přešla jsem od září na Slovanské gymnázium do Olomouce. Tento rok se pro gymnázium otevřela i nově přistavěná budova. Nikdy jsem si nemyslela, že se mi bude tolik líbit beton, ale líbí. Škola je ladělá do šedé, bílé a červené (mimochodem mé oblíbené barvy :3), je prosvětlená, i když někdy trošičku nebezpečná... Málem jsem proletěla oknem na konci chodby. Ono by se mi to nestalo, kdyby za tím oknem nebyla síť (na střeše je tělocvična) a sklo nebylo od stropu až k podlaze, ae přežila jsem ve zdraví a dám si na to pozor :D.
piškotek si zdárně zvyká v nové stáji a myslím, že se mu ta péče začíná až moc líbit. Jezdíme spolu skoro každý den a už jsme zkusili i malinký křížek :).
co se týká akcí... Už se moc těším, až se otevře obchůdek Porcelain Doll, na Vánoce mám slíbenou sukni, tak to hned využiju.
2. Slet Krvavých motýlů, tak to je akce, na kterou se těším snad nejvíc. Miluju ty lidi a už se na ně strašně těším. A v neposlední řadě je to Akicon, tam mě můžete taky najít, plánuju si vzít lolitu. Tam se taky strašně moc těším, miluju takové akce, člověk se odprostí od školy a má tam spousty skvělých lidí. :)

Kdo bude na jakékoli akci, klidně pište, ráda uvidím kohokoli známého. :)

P.S.: Fotka dnes žádná, jelikož mám nový notebook a veškeré mé fotky jsou na tom starém... chíli to potrvá. Děkuji za pochopení :)

2 komentáře:

  1. Já budu zítra na otevření PD v Olomouci. :) A ... dál netuším. XD

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Jaké to bylo? Na mě bohužel nevyšel lístek :/ , ale chystám se co nejdřív obchůdek navštívit. :)

      Vymazat