sobota 21. září 2013

A zase nemám o čem psát ...

Jak již všichni víte, v Olomouci byl otevřen Porcelain Doll obchůdek a já jsem nemohla jinak, než jej navštívit a jelikož mám k Vánocům slíbenou sukni, hned jsem si jednu vybrala. :) Mám z ní obrovskou radost a nemůžu se dočkat, až si ji vezmu na sebe. (Samozřejmě foto dodám, až nějaké budu mít :3)
Obchůdek je krásný a vřele doporučuji navštívit, protože má úžasnou atmosféru.
Kromě nové sukně, budu mít k Vánocům i spodničku (já vím, je toho dost, ale když babička neví co mi má koupit a spodničku dostanu zase doma... myslím, že jako jediný dárek, ale vůbec mi to nevadí).
Co se týče Piškotka, má se dobře, zamiloval se do něj místní hřebeček, tak se musel přestěhovat do vzdálenějšího boxu, ale jelikož se hřebeček bude kastrovat, tak se brzy vrátí do svého.
Přiznám se bez mučení, vůbec nevím, co mám psát. Proto toho taky teď moc nebylo... vlastně vůbec nic, ale doufám, že se to zlepší s nastávajícím podzimem, kdy bude druhý slet krvavých motýlů, Halloweenský lolita sraz v Olomouci, a pak to hlavní Akicon. Nevím na co se mám těšit dřív, a tak se těším na všechno zároveň :3 ... čím víc se na všechny akce těším, tím víc mám pocit, že měsíc se protáhl o dalších třicet dní.
Já vím, zase článek o ničem, ale ono se to zlepší, slibuju. :) Tak aspoň pro zlepšení nálady pár fotek s Piškotka, když už nic lepšího.

Pohled na Olomouc :)

2 komentáře:

  1. Odpovědi
    1. Jo roztomilý to on být umí, ale když má pracovat, tak je líný až do něj prsta lezou ... ale děkuji :) vyřídím mu to :D
      A taky děkuju, ře moje články čteš a komentuješ, i když v nich nic není :3

      Vymazat