středa 1. ledna 2014

Král je mrtev, ať žije král! ... 2013

Jelikož byl pro mě rok 2013 velice významný, rozhodla jsem se napsat malé shrnutí. Proto prosím, vypněte své mobilní telefony, pohodlně se usaďte a vychutnejte si následující...

Rok 2013 začal úplně normálně, i když vlastně ne. Už v té době jsem věděla, že chci mnohé změnit. Nějakou dobu jsem promýšlela lolitu, poslouchala j-rock, koně se stávaly druhořadým tématem. nakonec jsem si založila "zahradu" - Miu garden. Že jste si ještě nevšimli názvu stránky? To nevadí, nikdy jsem ho nevyzdvihovala... ale proč si jej neosvětlit... Ve většině zahrad neroste jen jedna květina, jen jedno stéblo trávy. Vždy je těch květin či stébel více. Žijí si poklidně jeden vedle druhého, čas plyne, oni rostou a zahrada se tím mění. Stejně roste a mění se i tato zahrada. Časem, jednotlivými články, vzpomínkami a zážitky. Proto Miu garden. Někdo by napsal Miu's garden, nebo jiné, ale mě se to líbí právě tak, jak to je. Nemusí být vše podle pravidel, ne? :)
Když jsem tedy osvětlila název a někteří si ho konešně všimli, můžu pokračovat...
Leden byl ve znamení přemlouvání rodičů a postupného připravování je na následující rok. Ovšem, přípravy započaly již mnohem dříve, ale někdy to trvá malinko déle. A to je právě můj případ. Na první sraz jsem šla na mé narozeniny, tedy 9. 2. do Olomouce. Ne, prosím nepřipomínejte mi ho. Ještě teď přemýšlím nad tím, jak jsem tak mohla vůbec vyjít z domu. Ale dalo mi to hodně.


V březnu byla jedna z akcí, na kterou nezapomenu snad celý život. První slet krvavých motýlů. Poprvé jsem byla ve společnosti lidí smýšlejících stejně, nebo aspoň podobně jako já a seznámila jsem se (ještě jednou naživo) s Dasty. Děkuju :3
V té době jsem ovšem nevěděla, jak mi tito lidičkové přirostou k srdci.


V dubnu jsem si konečně splnila jeden ze svých snů a udělala si licenci. Konečně, po deseti letech nejsem brána jako "jezdec amatér", ale stala jsem se jezdcem. I se sáčkem na noze díky prasklé podrážce. Jo, v tom sněhu to bylo obzvlášť příjemné... Doteď jsem si nekoupila nové boty :3 (omluvte mě na fotce, lepší nemám... kůň Roxette)


Květen se nesl ve znamení Animefestu. Jak jsem právě na tento víkend připravovala rodiče už od listopadu 2012, tak mi stejně bylo povoleno jet až dva dny před odjezdem. Jo lístek byl drahý, ale ta akce... Gackte, to stálo za to! Zatím nebyla překonána.

Všimněte si, že jízdenky nejsou potištěné :3


Na konci června se uskuečnil "pique-nique" ve Frenštátě pod Radhoštěm (ve Frenu), kde jsme se neupekli jen díky deštníkům. Ale byla to velice příjemná akce s lidmi, kteří se řadí mezi ty, jenž nechci ztratit.
Červenec i srpen byl chudý na jakékoli příjemné zážitky. Ale nesmím opomenou ani závody, které mě potěšily a odnesla jsem si z nich i pár výtězství. :) ... Jedna z těch příjemných skutečností je i ta, že nám přibyl do rodiny Piškotek. Jet v autě a vědět, že za vámi ve vozíku je váš, VÁŠ kůň je něco neuvěřitelného. Co také stále nechápu je, že náš Mistr jel ve vozíku poprvé a ani se nezapotil. :D


V září jsem nastoupila do nové školy v Olomouci. Od té doby je "Svatá trojice" konečně pohromadě.
V říjnu se konal druhý slet. Další skvělý den ve společnosti lidí, které zbožňuju. Zajímavé, jak se můžou dva lidé seznámit.
Omlouvám se, ale nemám moc fotek, tak aspoň já... Vypadám tu velice zajímavě. Tak Bež žubů ... No prostě divně :D


A v listopadu přišl Akicon. První delší akce, na kterou jsem vytáhla lolitu a zjistila, že spodnička je velice praktická věc. :3


Kan se hrabe neko-lolita :3
Rok 2013 byl tradičně zakončen cestou do Vídně. Myslím, že minulý rok to bylo lepší, ale měla jsem velkou radost, že jse mohla znova vidět obraz, který mě fascinuje. Ta vrstva barvy... Naprosto úžasné. Ale o něm jsem už psala. musm se krotit, já vím :)


Ta budova byla nádherná ...

Přeji Vám všem do nového roku mnoho štěstí, zdraví, zářitků, radosti, lásky a dalších krásných věcí... Ať Vám koně jdou! ... Vaše Miu :)
Král, rok 2013 je mrtev. Ať žije král... 2014

4 komentáře:

 1. Věřím, že to byly zážitky nezapomenutelné a oslňující, hlavně když kolem sebe máš úžasné lidi třeba jako Dasty ^.^ Snad se setkáme na příštím sletu :D :3

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Určitě se setkáme a moc ráda tě poznám :)

   Vymazat
 2. Přidávám se a přeju ti co nejzajímavější rok 2014 - zažij, co jsi ještě nezažila. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji, tobě taky :3 ... a těším se na další sraz :)

   Vymazat